GOP DİYET DİYET DANIŞMANLIK MERKEZİ
DİYET MARKET VE PİLATES SALONU

Beslenme ve Diyet Danışmanlığı
GOP Diyet Hakkında

GOPDİYET 2016 yılında Trakya ünv beslenme ve diyetetik bölümü mezunu olan Diyetisyen Halime Kazmacı tarafından kurulmuştur. Temel amacı toplumda sağlıklı beslenme bilinci oluşturmak, insanların beslenme alışkanlıklarını düzenleyerek kaliteli beslenmeyi bir yaşam tarzı haline getirmektir.

Obezitenin neden olduğu birçok sağlık sorununun ideal kiloya ulaşılması ile birlikte ortadan kalktığı bilinmektedir. Bu doğrultuda kurulan merkezimiz zamanla büyümüştür. Danışanlarının yaşam kalitelerini arttırmak amacı ile
*Aletli pilates ve klinik pilates
*Manüel terapi
*Psikoterapi hizmetlerini de alanında uzman bireyler ile sunmaya başlamıştır.
Obezite ile mücadelede beslenme eğitimi, pisikolojik danışmanlık, pilates eğitimi ve manüel terapi sayesinde güçlü bir savunma sistemi oluşturmanın mutluluğunu sizler ile paylaşmaktayız.

Merkezimizde uygulanmakta olan bu sistem ile kan tahlillerinizle uygun bir diyet programı uygulayabilir,diyet programınıza uygun gıdaları temin edebilir, vücut yapınıza uygun bir pilates programını spor koçunuz ile planlayabilir ve ihtiyaç duyduğunuz takdirde pisikolojik destek alabilirsiniz.

Sağlıklı ve formda bir vücut için GOPDİYET ?

SERTİFİKALARIMIZ

GOP Diyet Beslenme ve Diyet Danışmanlık Merkezi ile Uzman Pilates Stüdyosu Eğitimleri Sertifikalarımızla, Profesyonel, Kişiye Özgü Eğitim ve Programlarımızla Karşınızdayız.
Youtube
Facebook
Whatsapp
Instagram
Twitter
E-posta
Sohbeti Başlat
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Merhaba,
Nasıl Yardımcı Olabiliriz?