DİYETİSYEN ZEYNEP YOLDAŞ

Beslenme ve Diyet Danışmanı

Diyetisyen Zeynep YOLDAŞ

Diyetisyen Zeynep Yoldaş İstanbul Gelişim Üniversitesi’nde lisans eğitimini başarıyla tamamlayarak Diyetisyen ünvanını almıştır. Halen Biruni Üniversitesi’nde master programına devam etmektedir.

Eğitim süreci boyunca Ortomedica Hastanesi’nde poliklinik alanında gönüllü olarak staj yapmıştır. Lisans eğitiminin son sınıfında Arnavutköy Devlet Hastanesi’nde ve Özel Ataköy Hastanesi’nde poliklinik alanında eğitim almıştır. Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde polikliniğe başvuran danışanları ve aynı zamanda polikliniklerde yatan hastaların beslenme programlarını takip etmiştir. Beyaz Saray Catering Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi Projesinde toplu beslenme sistemlerini ve uygulamalarını incelemiştir.

Beslenme ve Diyet konulu sempozyum, fuar, kongre, gibi mesleki toplantılara katılmış, bu sayede mesleki gelişim anlamında yenilikleri takip etme şansı yakalamıştır.

Meslek hayatına bireysel olarak Elif Tıp Merkezi’nde başlayan Diyetisyen Zeynep Yoldaş, şu an GOPDİYET Diyet ve Diyet Danışmanlık Merkezi’nde aktif olarak hizmet vermektedir.

Facebook
Youtube
Whatsapp
Instagram
Twitter
E-posta
Sohbeti Başlat
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Merhaba,
Nasıl Yardımcı Olabiliriz?